skip to Main Content
contact@simto.pl

ASYSTENT
KIEROWCY

ta doskonała marka motoryzacyjna
może być Twoja już dziś!

Dla kogo?

PRODUCENCI OPROGRAMOWANIA

Jeśli dostarczasz oprogramowanie mobilne dla kierowców, typu nawigacje GPS, antyradary, aplikacje usług assistance, czy nawet najprostsze aplikacje przypominające o dacie przeglądu pojazdu czy rozmiarze opon, marka Asystent Kierowcy jest właśnie dla Ciebie!

PRODUCENCI ELEKTRONIKI

Jeśli dostarczasz jakiekolwiek akcesoria używane przez kierowców, pamiętaj: pojęcie Asystent Kierowcy jest dzisiaj niezwykle pojemne i każde udogodnienie w samochodzie może zasługiwać na takie miano.

DOSTAWCY CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Asystent Kierowcy to chwytliwa nazwa Twojej aplikacji mobilnej do zamawiania części zamiennych. Asystent w ten sposób może stać się częścią Twojego systemu logistycznego.

PRODUCENCI SAMOCHODÓW

Nowoczesne samochody są dzisiaj wyposażane w szereg różnorodnych… asystentów! Asystent pasa ruchu, asystent świateł drogowych, asystent hamowania, to tylko niektóre z nich. Przejmując markę Asystent Kierowcy, rezerwujesz sobie prawa do operowania tą nazwą na rynku polskim. Może to stanowić bardzo interesującą przewagę konkurencyjną.

PORTALE I SERWISY BRANŻOWE

Planujesz uruchomienie serwisu informacyjnego o tematyce motoryzacyjnej? A może usługi consierge? A może obsługę prawną zdarzeń drogowych? Dla tych i dla wielu innych pomysłów w obszarze motoryzacji Asystent Kierowcy to doskonała marka gwarantująca rozpoznawalność.

CZY TO MA SENS?

Zasadniczo bardzo dobre pytanie. Czy Asystent Kierowcy to dobra nazwa? My wiemy, że tak. Ty również się przekonaj w bardzo prosty sposób: wyszukaj w internecie hasło „asystent kierowcy”.

Prawda, że jest to określenie bardzo popularne i pojemne? I tylko krok dzieli Cię od tego abyś został jego właścicielem.

Co w pakiecie?

CHRONIONY ZNAK TOWAROWY

Ochrona prawna znaku słownego Asystent Kierowcy

Zobacz certyfikat

DOMENA INTERNETOWA

Domena internetowa: asystentkierowcy.pl

Odwiedź stronę

PROFIL FACEBOOK

Profil z unikalną nazwą facebook.com/asystentkierowcy

Odwiedź profil